День шкільного самоврядування

25 лютого в школі - гімназії відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня учні   взяли на себе обов’язки адміністрації, учителів,практичного  психолога, соціального педагога.

Шкільний парламент  28 січня виступив з пропозицією до дирекції школи про проведення Дня шкільного самоврядування. Дирекція та учителі школи, обговоривши дану пропозицію на педраді при директорі, схвально її прийняли і вирішили провести цей день 25 лютого 2015р.

На засіданні шкільного парламенту серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня шкільного самоврядування було обрано адміністрацію школи, учителів, класних керівників, практичного психолога та соціального педагога. Отож, підготовка та організація проведення Дня самоврядування розпочалась 4 лютого. Заступником директора з виховної роботи Шпикуляк М.М. був написаний наказ по школі «Про організацію та проведення Дня самоврядування». Разом з учнями був складений розклад уроків, виховних годин, бесід, що проведуть учні ; обговорені форми та методи роботи на цей день, розроблена циклограма класного керівника.

Напередодні Дня самоврядування 23 лютого на робочій лінійці учні 5 -  11 класів були ознайомлені з планом роботи на День самоврядування. Був зачитаний список призначеної адміністрації школи, учителів, класних керівників, психолога та соціального педагога. 24 лютого учнями парламенту та учителями було проведено засідання малої педради,  на якій всі призначені учні  ознайомилися з планом роботи, розкладом та новими обов’язками на день 25 лютого.

Усі вчителі школи надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів  та проведення виховних годин, бесід класними керівниками та психологічною службою.

Можна сказати, що шкільний парламент з поставленими завданнями справився на відмінно , адже цього дня в школі, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна. Класні керівники були присутні в класах на окремих уроках, перервах. Провели виховні години та бесіди, перевірили готовність учнів до уроків (зошити, щоденники, підручники, виконані домашні завдання). Соціальний педагог та психолог в окремих класах провели бесіди та класні години згідно з планом виховної роботи. Учні, які виконували обов’язки адміністрації школи, протягом дня контролювали виконання всіх завдань поставлених на День самоврядування.

За відгуками учителів школи усі уроки було проведено на високому та достатньому  рівнях.

27 лютого було проведено підсумкове засідання шкільного самоврядування, на якому всі учні одностайно підтвердили бажання та необхідність проведення такої  форми роботи шкільним парламентом.