До уваги вчителів англійської мови, математики, інформатики, біології і вчителів початкової школи

 

До уваги вчителів
англійської мови, математики, інформатики, біології
і вчителів початкової школи.

 


Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах для учнів 1—11 класів «Олімпіс 2016 – Весняна сесія».

 

З 1 до 30 квітня відбудуться 4 конкурси з таких предметів: англійська мова, математика, інформатика і біологія (природознавство).

Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.

Завдання конкурсів відповідають українській навчальній програмі і поділені на 11 рівнів, відповідних класам. Кожен рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів і складності. Ознайомитися з прикладами завдань можна в демонстраційній версії конкурсів на сайті www.olimpis.com.ua.

В учнів буде 40 хвилин, щоб виконати всі завдання (достатньо одного уроку).

Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і похвальні грамоти (буде надіслана бандероль або посилка на адресу школи). Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають розвиваючі настольні ігри «Олімпіс-рівняння». Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп.

Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 30 квітня 2016 р. на сайті www.olimpis.com.ua. Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо такої можливості не буде – вдома.

Під час конкурсів буде працювати служба підтримки +38 (099) 559-15-86 і info@olimpis.com.ua.

Загальна вартість часті одного учня в конкурсах (від 1 до 4 конкурсів) – 50 грн.

Реєстрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua