Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2017/2018 н.р.

Навчально-виховний  комплекс  «Томашпільська  загальноосвітня

 школа   І-ІІІ ступенів-гімназія»

Томашпільської  районної  ради

Вінницької області

 

НАКАЗ    

  20.09. 2017  року                                                       №

                                                     смт. Томашпіль                                                                          

Про проведення  І етапу

Всеукраїнських учнівських 

олімпіад в 2017 / 2018 н.р.

 

         Відповідно до Обласної   цільової програми  роботи з обдарованою молоддю на 2013 – 2017 роки , затвердженої  рішенням 14 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 19 лютого 2013 року № 481,п.4.21  Положення   про Департамент освіти і науки облдержадміністрації , затвердженого  розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації від 16.01.2013 р

 № 23 , згідно  з Положенням  про   Всеукраїнські   учнівські  олімпіади  з  базових   і   спеціальних  дисциплін  , турніри , конкурси – захисти  науково – дослідних робіт  та  конкурси  фахової   майстерності ,  затвердженим наказом  Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України  від 22.09.2011 р. № 1099,Правилами  проведення І, ІІ, ІІІ етапів  Всеукраїнських  олімпіад  з навчальних предметів ,І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін  та конкурсів  фахової майстерності , затверджених наказом  управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.01.2011 року №5 , наказу по відділу освіти Томашпільської РДА  від 12.09.2017 р № 172 «Про проведення  І етапу Всеукраїнських учнівських   олімпіад    в   
2017 / 2018 навчальному році »,  з  метою  виявлення  здібних  учнів , а  також  стимулювання  самостійної  роботи школярів   щодо  вивчення   окремих  предметів, 

 

  НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити графік проведення І  етапу   Всеукраїнських учнівських олімпіад   з навчальних предметів у 2017/ 2018 навчальному році  у  такі      строки  з таких предметів  :

з/п

 

 НАВЧАЛЬНІ  ПРЕДМЕТИ 

класи

 

 

     ДАТА  проведення

1

Німецька   мова

8 – 11

05.10

2

Екологія

11

06. 10

3

Інформатика

10-11

09. 10

4

Астрономія

11

10. 10

5

Фізика

7-11

11. 10

6

Біологія

8-11

12. 10

7

Історія

8-11

13. 10

8

Математика

6-11

17. 10

9

Хімія

7-11

18. 10

10

Українська мова та література

7-11

19. 10

11

Англійська  мова 

8-11

20. 10

12

Географія

7-11

30. 10

13

Правознавство

9-11

31.10

14

Економіка

11

01.11

15

Інформаційні технології

10-11

02.11

16

Трудове навчання

8-11

03.11

 

  2. Для  організації  і  проведення  олімпіад та перевірки робіт затвердити    комісію  в  такому  складі :

          з  української  мови :  голова  комісії: Пустовіт Н.М

            члени  комісії  :  Сколодчук Л.В.; Шкурак В.А ;      Задвірна Н.С,  

                                           Шпикуляк М.М. ; Задвірна  Н.Я.; Щербата Л.Г. 

         з математики  :     голова комісії     - Луцишина Г.І

          члени  комісії :   Хмельницька Л.С;. Охота А.І. ,

                                       Линько В.К. , Линько Л.С .; Батрин  Л.Ю,

        з  хімії  :     голова  комісії  -         Перейма О. В. 

             члени комісії :     Побережнюк С.Ф.  , Моставлюк Т.М.;

        з  біології :  голова комісії   -      Перейма  О.В.

            члени  комісії  :   Моставлюк Т.М. , Побережнюк С.Ф. ;
        з екології :  голова комісії   -      Перейма  О.В.

            члени  комісії  :   Мордан О.І., Побережнюк С.Ф. ;

        з   фізики : голова  комісії -    Запопадний І.І.

           члени  комісії :  Линько  В.К.,  Мокрак О.А.
        з   астрономії : голова  комісії -    Запопадний І.І.

           члени  комісії :  Линько  В.К., Мокрак О.А. ,

         з географії :    голова комісії  -      Перейма О.В.

           члени комісії :     Каспрук Г.С. , Мордан О.І.        

          з економіки :    голова комісії  -      Перейма О.В.

           члени комісії :     Каспрук Г.С. , Мордан О.І.                               

         з  іноземної  мови :  голова  комісії – Кмитюк Н.В.

     члени  комісії :    Никитюк М.О., Рогожкіна І.О.,   Дмитришена О.В.                              

                                   Клімочко М.Ю. , Кмитюк А.В.            

         з історії :   голова  комісії –  Кмитюк С.М.;

  члени  комісії  :   Куріленко А.Г, Антонишин П.В. , Мельничук Н.А. ,

                               

      з правознавства  :   голова  комісії –   Кмитюк С.М.;

  члени  комісії  :  Антонишин П.В. , Мельничук Н.А .                    

          з інформатики  , інформаційних технологій

                      голова комісії -     Луцишина Г.І.

                     члени комісії :          Антонишин П.П., Киба Т.С. , Данілов А.І.

               з   трудового навчання  : голова  комісії -    Лукіянов В.І.

           члени  комісії :  Вигодянський М.О., Гаврилюк З.К., 

                                      Загороднюк Л.В.

3.     Головам  комісій проконтролювати  підготовку завдань ,   час  і  

       місце   проведення     олімпіад    .

4.     Комісіям в  трьохденний   строк   після  завершення  олімпіад  подати   заступнику   директора    з навчально – виховної роботи  Мокрак Л.В  письмовий звіт  про   проведену   предметну  олімпіаду  та заявку    на     участь  в   районній  олімпіаді .

5. Заступнику директора з навчально – виховної роботи  Мокрак  Л.В. проаналізувати наслідки шкільних олімпіад  і до 1 листопада 2017 року надіслати   відділу освіти  звіти про їх проведення та заявки  на участь у районних олімпіадах з кожного предмета .

 6.  Контроль    за     виконанням   наказу     покласти     на    заступника директора з навчально – виховної роботи   Мокрак Л.В.

 

    Директор                                                    П.В. Антонишин

 

Мокрак Л.В.